دپارتمان ها

 • نمایندگی ها

  برای خدماتی بهتر، سعی کرده ایم شعب نمایندگی های خود را افزایش دهیم تا دسترسی راحت تری را برای رفاه حال مشتریان عزیز فراهم کنیم. با توجه به این امر مهم، تلاش کرده ایم تا به گسترش نمایندگی ها در شهر های کوچک و بزرگ بپردازیم و نه تنها موجب آسودگی خاطر مشتریان عزیز شویم بلکه رضایت کامل آنان را نیز جلب نماییم. بنابراین توجه به این موضوع، این بخش از الویت های مهم توکان تجارت بوده است.

 • گارانتی

  تعهد و وفاداری به ارایه خدمات از مهم ترین وظایف شرکت بوده و سعی شده است که در هر شرایطی با بالاترین کیفیت، رضایت مشتریان گرامی جلب گردد. چه چیزی خریدی خوب را تضمین می کند ؟ درست است یک گارانتی بسیار رضایت بخش بوده که سبب خریدی بیشتر می شود. لذا این موضوع برای ما بسیار مهم می باشد و از این جهت اقدامات بسیار خوبی نیز صورت گرفته است.

 • منابع انسانی

  شرکت توکان تجارت جهت دستیابی به اهداف سازمانی، در صدد به کارگیری منابع انسانی کارآزموده، متخصص، خلاق و برخوردار از هوش و انگیزه بالا به منظور نقش آفرینی در شرکت است و مهم ترین ماموریت ما نیز گسترش و توسعه اهداف شرکت می باشد که با افراد لایق و متخصص در این زمینه به وقوع خواهد پیوست.

 • بازاریابی و تبلیغات

  شناخت، توسعه بازار و برند، نیاز سنجی و مخاطب شناسی، تحلیل، برنامه ریزی، گسترش و تقسیم بندی بازار از اهداف بخش بازاریابی و تبلیغات بوده که به تحقیق و توسعه ماموریت های سازمانی می پردازد. این نکته بسیار مهم است افرادی که در این زمینه نقش ایفا می کنند باید دارای تخصص و مهارت های بالایی باشند تا بتوانند خود را با تغییرات سریع و پرتنش بازار وقف دهند.

 • تحقیق و توسعه

  بررسی، شناخت و نیاز سنجی بازار ، از مهم ترین وظایف این بخش می باشد و به صورت مدوام به تحلیل و توسعه بر مبنای نیاز مخاطب می پردازد و با نیاز سنجی در بازار، خدمات مورد نظر را ارایه می دهد. این تحقیقات با توجه به شرایط اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی شکل می گیرد و به صورت کاملا نظام مند توسعه و گسترش می یابد.

 • تامین کالا

  یکی از مهم ترین بخش ها در توکان تجارت، دپارتمان تامین کالا می باشد. بررسی و رایزنی با تامین کننده های داخل و خارج از کشور، درخواست جهت تامین، تحویل، نگهداری و توزیع از وظایف بسیار مهم این دپارتمان است که تاثیر بسزایی در تامین نیازهای مشتریان دارد.

ویژگی های توکان تجارت

 • مشاوره

  از بخش های مهمی که لازم است به آن اشاره کنیم، واحد مشاوره بوده که با صبر و بردباری و با دانش کافی در حال اهنمایی مشتریان محترم هستند که با انگیزه بسیار زیاد به سوالات و ابهامات فنی، تکنیکی و ... پاسخ می دهند. از ابتدای راه با شما هستیم تا بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 • یکپارچگی خدمات

  یکپارچی توکان تجارت در خدماتی همچون واردات کالا، گارانتی، فروش، توزیع و .... مشتریان را از سردرگمی بین چندین شرکت که هریک تنها یکی از آن خدمات را ارائه می دهد نجات می دهد که کمتر شرکت مشابه ای این ویژگی را داشته و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

 • گستردگی شبکه

  توکان تجارت یکی از گسترده ترین شبکه های فروش و توزیع کالا در کشور می باشد که با تکیه بر نماینده های مجرب خود در سراسر کشور این امر امکانپذیر شده است. مشتریان می توانند در هر نقطه از ایران از خدمات متنوع و مشخص شده توکان تجارت برخوردار شوند .

 • تضمین اصالت

  از آنجا که شرکت توکان تجارت همواره با معتبرترین شرکت های تولیدکننده و تامین کننده محصولات در ارتباط است بدیهیست که محصولات عرضه شده دارای اصالت 100 درصد بوده و تمامی آنها دارای هولوگرام و به صورت پلمپ در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

 • خدمات پس از فروش

  توکان تجارت مشتریان خود را از ابتدای راه با تامین کالای مورد نیاز آنها تا انتها با خدمات طلایی گارانتی همراهی می کند و در تمام طول چرخه عمر محصول در کنار آنها خواهد بود و مشتریان را از سردرگمی با خدمات پس از فروش بدون نام و نشان رها می کند.